EVMAR

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

2021-01-28 - Promocja cenowa na linii wschodniej Warszawa-Kijów

 

Informujemy o uruchomieniu atrakcyjnej promocji cenowej na linii E-79A (Warszawa – Kijów). Na każdym kursie dostępnych jest łącznie 8 biletów w promocyjnych cenach:
• 2 bilety ze zniżką 50%
• 2 bilety ze zniżką 40%
• 2 bilety ze zniżką 25%
• 2 bilety ze zniżką 10%

Najtańszy bilet Warszawa – Kijów można kupić już za 75 zł, a Lublin – Kijów za 65 zł.

Miasta obsługiwane w ramach linii E-79A to:
• Polska: Warszawa, Lublin
• Ukraina: Łuck, Równe, Żytomierz, Kijów

Połączenia realizowane są z Polski we wtorki i soboty, a z Ukrainy w środy i niedziele.

UWAGA!
W przypadku sprzedaży więcej niż 2 biletów w jednej transakcji, system sprzedaży podpowiada na pierwszym kroku cenę regularną. Po wybraniu linii E-79A, możliwa jest sprzedaż biletów promocyjnych, które znajdują się na liście dostępnych taryf. Należy przy tym pamiętać, że w każdej taryfie promocyjnej dostępne są 2 miejsca, a system pokazuje konkretną taryfę dopóki można w niej sprzedać chociaż jeden bilet. Oznacza to, że może wystąpić na przykład sytuacja, kiedy będzie się dało sprzedać tylko 1 bilet ze zniżką 50% i 2 ze zniżką 40%.

Informujemy również, że począwszy od niniejszego komunikatu, informacje dotyczące grupy linii zarządzanych przez Eurobus - tzw. oferty wschodniej, będą publikowane niezależnie od komunikatów dotyczących linii zachodnich realizowanych w ramach europejskiej sieci połączeń SINDBAD. Jesteśmy przekonani, że rozdzielenie wizualne informacji jest zasadne i znacznie poprawi komunikację.